Prihláška

iwantyou

Ak spĺňaš náborové podmienky a súhlasíš s pravidlami klanu napíš herný nick do komentára (prípadne e-mail) a odošli ho (ostatné údaje sú nepovinné).

Možná je i registrácia na našej WEB stránke.

V krátkej dobe Ťa bude kontaktovať niekto z velenia klanu.

27 komentářů u Prihláška

 1. Anonymní napsal:

  GhostInTheFog_CZ
  Ahoj,
  ohledně podmínek klanu nesplňuji 2 věci… Věk 18 a počet odehraných bitev (mám něco přes 3k a WN8 asi 1600)
  Do klanu chci z důvodu kvalitní aktivity… jsem zaměřený primárně na tier 8 odřady (T-54L a T34)

  • jardo_2002 napsal:

   V prvom rade ďakujem za úprimnosť a záujem o náš klan. Čo sa týka veku – hranica je len orientačná slúži ako prvotný filter pre deti, ktoré v čase od 20:00 h do 22:00 h, kedy nasadzujeme zálohy z opevnení a máme hlavný hrací čas pre šarvátky, týmovky, CW. V tomto čase deti spravidla nemôžu hrávať a preto nemôžu využívať klanové výhody, prípadne zúčastniť sa klanových akcií v hlavnom hracom čase. (Pokiaľ to nie je tvoj prípad vínimka nie je žiaden problém a bude Ti poskytnutá automaticky). Čo sa týka počtu bitiek, tak podobne ako vek slúži toto pravidlo ako filter voči „občasným“ hráčom, ktorí majú ešte príliš málo skúseností na to aby sa mohli efektívne začleniť do skupiny aktívnych hráčov. Z tvojho profilu je zrejmé, že si sa relatívne v krátkom čase vypracoval až na úroveň 10 a je tu oprávnený predpoklad, že sa nejedná o tvoj prípad, preto i v tomto bode Ti môžem udeliť vínimku. Ako poistka je tu ešte jedno pravidlo nášho klanu a to skúšobná doba 30 dní. Tu budeš mať možnosť ukázať či si tieto vínimky zaslúžiš a či medzi nás „zapadneš“. Pokiaľ áno, nevidím dôvod prečo by si sa nemohol stať plnohodnotným členom nášho klanu.

  • jardo_2002 napsal:

   V súčasnosti registrujem, že si členom iného klanu. Pozvánku Ti môžem poslať až 24 h po odchode z tohto klanu. (Pravidlá WoT). Po uplynutí tejto doby ma môžeš znova osloviť priamo tu v PRIHLÁŠKE prípadne priamo na WoT-ku a prestup k nám môžme úspešne dokončiť.

   Veliteľ klanu KGCS.

 2. rolin28 napsal:

  Zdravím,mám dotaz docela jste mě zaujali a měl bych zájem ale o 2.A mám dotaz i ve dvojce je povinost být pořád na ts3?
  ps:jsem zatím v klanu
  zaměřuje se na těžáky mám akorát jednu desinu a to ekilo,časem bude is7 a fv ten angl.těžák

  • jardo_2002 napsal:

   Nie povinnosťou to nie je. KGCS2 je naša výcviková akadémia, kde okrem pravidiel slušného správania (nosíš znak klanu a na publicu nestojíme o negatívnu reklamu) nie sú žiadne iné povinnosti. Ono časom zistíš, že TS-ko je v bitkách veľkou výhodou, ale v 2-kovom klane ho používať nemusíš.

 3. panzermlok napsal:

  Zdravím KGCS
  po zhruba tříměsíční pauze na WoT se vracím ke hře a hledám si klan. KGCS mně zaujalo svojí stabilitou (hodně lidí v klanu jsou klanoví veteráni) a orientačně i kvalitou (podle noobmeteru). Rád bych proto zkusil ve Vašich řadách posunout svoji kariéru zase o kousek dál.
  Co mohu nabídnout:
  – nejsem žádnej juniorskej divoch – 45 let je věk, kdy už člověk snad má rozum na to, aby neprudil kvůli blbostem
  – stabilní přítomnost na TS během hry je samozřejmost
  – účast na CW a odřadech cca 4-5x v týdnu
  – snad aspoň trochu zkušenosti:celkem 21k bitev, z toho přes 500 CW bitev, včetně cca devítiměsíčního aktivního působení v jednom z velmi dobrých klanů (9-TD2)
  -technika: Tier X – heavy: VK 7201k, Maus, E-100, IS-4, IS-7, FV 215b
  – medium: Obj 140, T-62A, Leopard1, E 50M
  – TD: JgPz E-100, WT Auf E-100, FV 215b(183)
  – Arty: GW E-100, Conqueror GunCarrier
  – dalších 8 tanků na T – IX, kde je doexpení T-X otázkou krátké budoucnosti (dle potřeb klanu)
  Tier VIII: T-32, 110, T-34 (u tieru VIII se samozřejmě dá dokoupit spousta dalších tanků, ale asi by byl problém s posádkou)
  – staty : tady se asi moc nemám, čím chlubit, ale posuďte sami WR celk 52,77 WR (1000 bitev) 54,41. WN8 1517 WN8(1000bitev) 1918
  odkaz: http://www.noobmeter.com/player/eu/panzermlok/507688321/

  Co hledám:
  hledám stabilní klan s rozumnými lidmi (ječení dětí na TS mně fakt nebaví)
  hledám klan, kde se hrají CW (není nutné být stále na mapě, ale je nutné se o to snažit)
  hledám klan, kde se CW hrají alespoň trochu zodpovědně (slovo velitele je svaté, existuje nějaká předbitevní porada, není každodenním problémem dát dohromady 15 lidí na CW bitvu)
  Shrnuto: hledám klan, kde se hraje zodpovědně , ale zároveň to není buzerace (např. aby mi velitel nadával do pohl. orgánů, když v CW z 6 ran protivníka 2x dingnu)
  Tak snad by to takhle stačilo. Pokud budete mít o mé služby zájem, budu rád.
  panzermlok

  • jardo_2002 napsal:

   Na základe tvojho detailného popisu môžem zodpovedne prehlásiť, že si našiel klan, ktorý do bodky zodpovedá tvojím požiadavkám. Tvoja žiadosť je schválená – posielam (potvrdzujem) pozvánku do klanu KGCS.

 4. samokiko999 napsal:

  mam 10 rokov ale do 10. v pohode hrat mozem

  co hladam:
  klan s rozumnymy hracmi
  klan ktory toleruje ze nejaku bitku vynecham ale inac aktivni budem
  cestneho a slusneho velitela ktory prijme nejaky nazor a nebude ma kritizovat stylom: ty deb*l co si to urobil? do p***
  dalsi poziadavky nemam a myslim ze by som sa prisposobil.
  budem rad ak ma prijmete
  Samo

  • jardo_2002 napsal:

   V prvom rade u Ti ďakujem za záujem a obdivujem u Teba, že v tak útlom veku si zodpovedne hľadáš hneď na začiatku hrania klan, v ktorom získaš schopnosti a skúsenosti z WoT-ka oveľa rýchlejšie ako pri hraní sólo.

   S takýmto rozumným prístupom to dotiahneš určite veľmi ďaleko a mohol by si ísť príkladom i oveľa starším a skúsenejším hráčom, ktorým takéto zmýšľanie chýba.

   Si však iba na začiatku a na to aby si sa mohol dostať do klanov na našej úrovni, musíš mať na svojom konte i nejaké úspechy a výsledky, ktoré máme uvedené v náborových podmienkach nášho klanu. Keď ich dosiahneš, znova pošli prihlášku radi Ťa u nás privítame.

 5. Deawish napsal:

  Zdravím,
  chtěl bych vás tímto požádat o přijetí zpět k vám. Problém s aktivitou by už nastat neměl, protože jsem si přes prázdniny vydělal nějaké peníze a koupil si nový notebook. Předtím jsem mohl jen na PC do obýváku a tam mě pak moc nechtěli pouštět. Teď když mám svůj vlastní už by s tím neměly nastat potíže. Pokud máte místo, rád se připojím. Nechce se mi od vás. Děkuji. (Další potřebné info zdělím v osobním chatu.)
  Deawish

 6. Foucek napsal:

  Dobrý den, po neúspěšném naplnění mých očekávání s nynějším klanem, sem se rozhodl že se pokusím najít nový, aktivní a schopný klan.
  Co mohu nabídnou.
  – S WoT mám celkem zkušenosti hraji to již od roku 2011 s přestávkami, kvůli mé PC technice.
  – Je mi 16, ale rozum mám.. Určitě nejsem jak většina děcek na Publicu.
  – Mám zatím bohužel jen 2xT10 a to Obj. 140 a B-C 25t, do 2 měsíců by měla přibít nový T10 a to IS-7
  – Mám 12 000 ale mé WN8 si myslím že je žalostné, WoT jsem pořádně začal hrát až v polovině minulého roku (do té doby jsem hrál většinou se spolužákama a pro zabití času), za tu dobu jsem své WN8 zvedl ze 470 na 1000 a WR z 47.60% na 49.14%. Za posledních 5 měsíců se ale stabilně držím na 1750 WN8 ( Posledních 30 dnů) a WR 53.30 (Posledních 30 dnů)
  Odkaz : http://cs.wot-life.com/eu/player/master_cz/

  Předem děkuju za odpověď Master_CZ

  • Lord133 napsal:

   Zkus mě kontaktovat ve hře…. Pravidla jsou od toho,aby se porušovaly… Napiš mi,že jsem ti odepisoval na webu… Nějak se domluvíme… Lord133

 7. eSko napsal:

  zdravím
  Mé jméno je eSko neboli standa jak chete :)

  -Věk je 16.
  -Jsem aktivní hráč někdy jsi dám určitou přestávku po měsíci nebo tak na týden ale, to je tak vše.
  -Velmi rád hraji teamovky a podobné obřady, myslím si že jsem kolektivní a nerad hraji sám.
  -Mé Wnko není až tak vysoké 1074,28 ale za třicet dní mám 1574,48 co je o něco lepší.
  -V garáži mám obj 140 jako X tier ale co nevidět mám is-7 a 50 B za VIII is-3 a amx 50 100 a za VI skoro nic ale pojedu na bulldoga

  Děkuji že jste mi věnovaly čas a snad se uvidíme spíše uslyšíme eSko

 8. Chong napsal:

  Who do you work for? buy clomid in uk online Scudamore says that, according to all the testing, there has been no goal-line incident in the history of the Premier League that would have not been definitely settled by Hawk-Eye’s Goal Decision System.

 9. Frederick napsal:

  I’m doing a masters in law pristiq max dose While the military intervention has the support of most Egyptians, the international community, and many Islamists in Egypt, have looked on with alarm as the army and police crack down hard on Mursi and his backers.

 10. Emily napsal:

  Stolen credit card celexa 10 mg enough The undercover agents, including a man posing as the woman’s brother, met with Epstein at his Ocean County home in August, during which the rabbi spoke about “kidnapping, beating and torturing husbands in order to force a divorce,” the complaint said.

 11. Aaron napsal:

  I’d like to order some foreign currency http://bestbuyonlinemg.top/maps/sitemap7.html wellbutrin 150 sr twice a day But by shrinking state oil revenues, the sanctions have increased financial pressure on the government to cut the subsidies. Authorities also want to rein in rampant smuggling of cheap fuel to neighboring countries.

 12. Kenneth napsal:

  I’d like to open a personal account united states essay In a statement, Wayne Kozun, a senior vice president atTeachers,‘ as the pension fund is known, cited „a growing middleclass, huge consumption potential and significant growth inonline and mobile access“ as reasons for the Dafiti investment.

 13. Vanessa napsal:

  Remove card http://bcsystems.pl/critical-analysis-report-for-best-buy.pdf exist essay writing block ourselves wizards „The new changes primarily concern the display of blogs and posts in search and on mobile. Blogs classified as NSFW (ones that contain occasional nudity or adult content) or adult (ones that contain mostly nudity or adult-oriented material) will not show up in tag pages or search pages for users that are not logged in or who have „Safe Mode“ turned on,“ reports Mashable.

 14. Victoria napsal:

  Have you got any qualifications? amoxicillin 875 mg dosage Rodriguez is going to fight the unprecedented 211-game drug suspension Major League Baseball handed him Monday for his role in the Biogenesis doping scandal, casting disgrace upon the once-celebrated player who, unless he prevails in his appeal to an arbitrator, is likely at the end of his operatic nine-year stint with the Yankees.

 15. Elijah napsal:

  Hello good day propranolol 20 mg uses Brown had been on probation for assault, stemming from the 2009 beating of his then-girlfriend and fellow R&B star Rihanna, when he was involved in a Los Angeles traffic accident on May 21. He allegedly rear-ended another vehicle and fled the scene.

 16. Natalie napsal:

  I’ve got a very weak signal generic vytorin „He’s not the future,“ Mayweather protested. „One thing about me, he’s going to be a star after this fight still. After he loses, he’s still going to be a star, because he’s still going to be young, he’s still going to do pay-per-view numbers.“

 17. Leland napsal:

  I read a lot propecia uk cheap “We were very disappointed to see the recent online video,” company spokesman Ben Hunt said in a statement. “FedEx sets high performance standards for our team members, which is why our customers trust us to pick up and deliver almost 10 million packages a day around the globe. This situation is completely unacceptable to us.”

 18. Melissa napsal:

  How do I get an outside line? order differin cream We can never know for sure what might have happened without it – my colleagues are still arguing about the effects of economic policy in the nineteen-thirties, so we can’t wait for a definitive answer about 2008 and its aftermath – but the evidence in its favour is far from overwhelming, whereas the damage it is doing is plain for all to see, especially in two areas.

 19. Connor napsal:

  Can I take your number? s viagra safe for teenagers The data shows that just two per cent of internet users make up the top 10 per cent of infringers by volume, and these people account for three-quarters (74 per cent) of all infringements. There is, therefore, a long tail of casual, low level or infrequent infringers, according to Ofcom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.