Pravidla klanu

recruit

 

Klan je komunita lidí se společným zájmem o hraní WoT v týmu.

Pokud někdo preferuje sólo hraní na publiku, do klanu nepatří.

Být členem našeho klanu neznamená jen mít zkratku KGCS za nickem!

Aby vše fungovalo, je potřeba mít a ctít klanová pravidla.

1. Je myšleno aktivní hraní při CW (klanové války), Opevnění (šarvátky, útok/obrana), Týmovkách, Výcviku apod. Účast a bitvy na globální mapě (CW) nejsou podmíněny počtem hráčů v klanech, ale množstvím získaného VLIVU.
Vliv je platidlo, které umožňuje útok bez vylodění, navýšení příjmů z provincie, vytváření divizí, přidávání modulů do divizí (např. nálet, děl. útok…).
Nelze bez něj hrát CW!

V šarvátkách získáváme průmyslové zdroje (krabičky) a VLIV. Díky získaným krabičkám se dají vytvářet zálohy, které po zapnutí dávají určitý bonus všem členům klanu ve hře.

Proto by každý hráč měl získat 250 krab./týden. To zaručí dostatek vlivu a záloh pro další fungování klanových aktivit + bonus: sehrávání týmu!

Samozřejmě funguje i určitá tolerance, pokud hráč nemůže plnit limity: zaměstnání na směny, osobní nebo rodinné problémy, nefunkční PC… Jsme lidé, stačí to nahlásit…

Každý člen klanu by měl brát na vědomí, že aktivita klanu má přednost.Od 20:00-21:00 je „klanový čas“.V tuto dobu se všichni hráči věnují klanovým aktivitám!!!

Výmluva, že teď expím tank, jezdím násobky apod. nefunguje! Hrajeme týmově a čekání na hráče znepříjemňuje hru ostatním, v CW to může znamenat technickou porážku… Vše se dá vyřešit vystřídáním po připojení dalších hráčů.

Snažit se vlastnit některý z preferovaných tanků na 6., 8. a 10 úrovni, abych se mohl zůčastnit každé akce, které klan hraje. Tank znamená FULL, 100% posádka + 2x skil/perk(min.). Preference tanků se liší dle vývoje WoT, mapy a požadavků velitele.

2. TS.Používání TS je další další důležitou podmínkou pro členství v klanu. Hraní    týmových akcí bez komunikace-velení není možné! Proto je vhodné se naučit před spuštěním WoT zapnout TS!  Dalším bonusem je i výměna informací, rychlejší sestavování čet, týmů apod…

Pokud hraji v týmu a nevelím, zbytečně nemluvím. Ruší to ostatní a nemusí být slyšet povely. Mikrofon není nutný, stačí slyšet velitele. TS má každý nastaveno tak, aby se neozývaly ozvěny, šumy  apod.

Pokud nechci/nemůžu komunikovat, lze využít místnost AFK, kde je vypnut zvuk.

TS je pro členy klanu, nikde nezveřejňujeme adresu. Pokud si přivedu návštěvu, zodpovídám za ní! Návštěvy by měli být za účelem náboru do klanu. Rekruti mají zákaz návštěv!

3. Etika. Neurážet protivníky a spoluhráče ve hře, byť si začali. Chovat se slušně ke členům klanu. Poslouchat příkazy velitele v bitvě, ikdyž nesouhlasím, nebo to bude znamenat zničení mého tanku. Nevyvolávat rozbroje mezi členy klanu. Jsme jen lidé, občas může vzniknout neshoda, konflikt, ale neřešíme to před ostatními na TS nebo v klanovém chatu…

 4. Věk 18+.  Lze udělit výjimku.

U mladších hráčů bývá problém čas, do kdy mohou hrát. Např. CW končí po 22 hod.

 

 

image

Pri porušení týchto podmienok  bude hráčovi odoslaná výstraha, následne pri opätovnom porušení bude vylúčený z klanu. 

Vstupom do klanu hráč súhlasí s hore uvedenými podmienkami. 

Hovorí sa „pravidlá sú na to aby sa porušovali“, no v našom prípade ich držiavaním prejavujeme úctu klanu, ktorého znak nosíme na všekých vozidlách a dávame tak signál hráčom, že hrať WoT sa dá oveľa lepšie v komunite serióznych ľudí, zapálených pre tú istú vec.

image